Kup offset
Kup offset

Jeżeli chcesz zazielenić swoją firmę lub produkt, dobrze trafiłeś! Wystarczy że nabędziesz jednostki offsetowe w ilości wyliczonego przez Ciebie śladu węglowego.

Przykłady wykorzystania offsetów GSS CERT:

Producent kosmetyków – policzyła swój ślad węglowy i zgłosiła się do nas aby nabyć jednostki offsetowe. Umożliwiło to jej oznaczenie swoich produktów jako przyjaznych środowisku i klimatowi, co otworzyło jej nowe możliwości marketingowe oraz nowe rynki zbytu.

Eksporter jaj – duży eksporter jaj do krajów Unii Europejskiej został poproszony o wyliczenie i pokazanie na opakowaniach śladu węglowego swoich produktów. Nabycie jednostek offsetowych umożliwiło mu utrzymanie się w sieciach sprzedażowych na zachodnich rynkach.

Jak wygląda proces zakupu
  1. Napisz do nas ile emisji potrzebujesz nabyć. Jeżeli nie posiadasz wyliczonego śladu węglowego, możemy skierować Cię do jednego z naszych zaufanych partnerów wykonujących takie usługi.
  2. Wyślemy Ci ofertę i skontaktujemy się z Tobą.
  3. Określimy warunki transakcji.
  4. Utworzymy konto w systemie informatycznym na którym będziesz mógł zobaczyć swoją emisję.
  5. Będziesz mógł samodzielnie umorzyć emisję w systemie lub poprosić nas o jej umorzenie w twoim imieniu.
Co jeżeli pojawią się pytania po umorzeniu?

Każdy partner który dba o klimat i środowisko jest dla nas ważny. Jeżeli masz pytania dotyczące emisji czy np. zmian klimatu odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami:

[email protected]
tel. +48 530 230 305