23 stycznia, 2023

Zazielenialiśmy Targi Smart City Expo

W dniach 25 – 26 października 2022, byliśmy Partnerem Międzynarodowych Targów Technologii Miejskich Smart City Expo Poland. Były to pierwsze takie Targi pod względem innowacyjności w kontekście offsetingu.

Jako Partner Targów wpisujący się w koncept rozwoju Inteligentnych Miast zazieleniliśmy całe wydarzenie, a mianowicie policzyliśmy ślad węglowy i wkrótce go umorzymy. To absolutna innowacja w kontekście rozwiązań eventowych, dlatego z pewnością będziemy dalej rozwijać ten trend.

Neutralność klimatyczna eventów dzięki offsetowi to obecnie bardzo gorący temat. Nie możemy pominąć śladu węglowego wydarzeń, mówiąc o zrównoważonym rozwoju branży eventowej. Redukcja emisji CO2 odgrywa ogromną rolę w każdym możliwym obecnie obszarze: zarówno w przypadku produkcji, zakupów, jak i konferencji czy nawet wyjazdu firmowego. Poprzez takie działania pragniemy pokazać zarówno środowisku biznesowemu jak i zwiedzającym nasze Targi, że dbamy o planetę i o rozwój naszej przedsiębiorczości, bowiem Partnerem, który wspiera nas w zazielenianiu Konferencji jest polski system z międzynarodowym potencjałem GSS CERT.
W artykule:
GSSCert został Partnerem Międzynarodowych Targów Technologii Miejskich Smart City Expo Poland.
Podziel się:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram